Jdi na obsah Jdi na menu
 


:: SUPERHRY.CZ - SUPER ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO ::

Ohnivá bojovnice (skákačky)

hodnocení: 10
Ohnivá bojovnice (skákačky) 
1002KB

Ohnivá bojovnice je nenáročná hra, která prověří hbitost vašich prstů při práci s klávesnicí. Hrajete za postavu mladé a odvážné dívky, která si velice rozumí s mečem a rovněž mistrně ovládá bumerang. Právě tyto zbraně vám přijdou velmi vhod při obtížných soubojích s ohavnými nepřáteli.

 
 

Bee Boxing (srandičky)

hodnocení: 9
Bee Boxing (srandičky) 
621.2KB

Pokud si myslíte, že hmyz nemá bojového ducha, tak vás zábavná hra Bee Boxing vyvede okamžitě z omylu. Hlavní roli zde ztvárňují nebojácné a neohrožené včelky, které se snaží zdevastovat nepřátelský úl. Pomocí myši ovládáte vaši včelí královnu, která vede celé vojsko do boje.

 
 

Quebec Adventures (oddechové)

hodnocení: 9
Quebec Adventures (oddechové) 
709.3KB

Ve vynikající oddechové hře Quebec Adventures na vás budou doslova dýchat dějiny, navíc při jejím hraní zažijete skvělou zábavu. Hlavním hrdinou je smolař Oriel, který žije v roce 2408 a nešťastnou náhodou se připletl do elektromagnetické poruchy v časovém kontinuu.

 
 

Cofee Shop (strategie)

hodnocení: 9
Cofee Shop (strategie) 
2.1MB

Coffee Shop je velmi zajímavá hra, jež prověří manažerské schopnosti všech milovníků dobré kávy. Stanete se totiž majitelem kavárny a vaším cílem bude pochopitelně maximalizace zisku. Přesvědčíte se, že udržet v chodu prosperující kavárnu může být velice zapeklitý úkol.

 
 

Starcraft (strategie)

hodnocení: 8
Starcraft (strategie) 
9.1MB

Star Craft potěší všechny nadšené příznivce vesmírných strategií. V napínavé online hře chráníte svou vesmírnou základnu před nebezpečnými útoky lstivých nepřátel. Budujte postupně bojový arzenál a s jeho pomocí čelte smrtícím nájezdům neúprosných cizáků.

 
 

Uphill Rush (závodní hry)

hodnocení: 10
Uphill Rush (závodní hry) 
5.2MB

Uphill Rush připomíná v určitých ohledech famozní hru Elastomania. Nenechte si proto ujít jedinečnou příležitost a pusťte se střemhlav do jízdy na písečných dunách, přes vrcholky hor nebo jednoduše po ulici velkoměsta. Za trojici povedených skoků s otočkou budete moci využít Turbo!

 
 
 
 
 
 

DOPORUČUJEME

Online ankety
Získejte 10 až 40 Kč za vaši účast v každé online anketě.
Bezva móda
Široký výběr pánské a dámské módy za bezva ceny.
Vše na mobil
TOP novnika! videozvonění, java hry, témata, nejširší výběr zábavy.
 
 
 

HRATELNĚ.CZ


Pokémon Battle Revolution - je to na Pikachu! Pokémon Battle Revolution - je to na Pikachu! Vytáhněte svoje pokémony ze skříně a hurá s nimi do boje!
Hobiti - jedna velká žranice Hobiti - jedna velká žranice Jsou malí, ale toho jídla co se do nich vejde...
Guitar Hero IV - odhalení a první informace Guitar Hero IV - odhalení a první informace Konkrétní informace jen na Hratelně.cz!